U-11 basketbolistes turnīrā “Start The Summer” izcīna 3.vietu

Maija beigās mūsu U-11 basketbolistes aizvadīja noslēdzošo sezonas turnīru Talsos “Start The Summer”! Divās dienās aizvadītas 4 spēlēs, iegūtas 2 uzvaras un kopvērtējumā izcīnīta 3. vieta. Komandas MVP: Patrīcija Vilmane, Beāte Mūrniece un Heidija Priedniece

Paldies trenerei Ilzei Nordenai!

Kategorija: