Maija beigās mūsu U-11 basketbolistes aizvadīja noslēdzošo sezonas turnīru Talsos “Start The Summer”! Divās dienās aizvadītas 4 spēlēs, iegūtas 2 uzvaras un kopvērtējumā izcīnīta 3. vieta. Komandas MVP: Patrīcija Vilmane, Beāte Mūrniece un Heidija Priedniece
Paldies trenerei Ilzei Nordenai!



